BAKI PEYZAJ

BİZ KİMİZ?

Üç Peyzaj Mimarı genç arkadaşın sektöre farklı bir soluk getirmek amacı ile çıktıkları bu yolda ilk tasarımları BAKI PEYZAJ'dır.

Bakı; bir bölgedeki dağların güneş ışınlarını alış yönü veya güneşe bakış kısmı olarak açıklanabilmektedir.

Bakı kelimesinin coğrafi anlamında olduğu gibi güneşlenme alanında olmasak bile ekip olarak her zaman doğaya ve güneşe döneceğiz!

Tasarım Felsefesimiz

Ekibimiz doğadan ilham alan, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, inovatif, çözüm odaklı, ekolojik ve sürdürülebilir tasarım felsefesini ilke edinmiştir.

Amacımız

Temel amacımız kullanıcıların yaşamın olağan stresinden uzaklaşabilecekleri, kendilerinden bir parça bulabilecekleri, alana ve doğaya ait hissedebilecekleri mekanlar oluşturmaktır.

Bakış Açımız

Tasarladığımız alanlarda; kullanıcıların alanın tamamlayıcı bir parçası olduklarını dikkate alıp böylece alanlara bir kimlik kazandırarak mekan haline getirmek temel amaçlarımızdandır.Bu doğrultuda kullanıcı profili ve alanın hikayesini göz önünde bulundururak planlama, tasarım ve uygulama adımları atılmaktadır.

Önceliklerimiz

Önceliğimiz doğaya değer katmak ve kullanıcıların memnuniyetidir. Bu bağlamda tasarımlarımızda kullanıcıların fikirlerini ve yaşam tarzlarını dikkate alıp ekolojik ve sürdürülebilir adımlar atmayı önemsiyoruz. Bu adımlar BAKI PEYZAJ'ın alışılagelmişin dışında tasarımlar ortaya çıkarmasının temel sebeplerindendir.

  • 01
    Peyzaj MimarıEbru KOTAN
  • 02
    Peyzaj MimarıM. Yusuf IŞIM
  • 03
    Peyzaj MimarıYusuf KOTAN

Bugüne Kadar

Bakı Peyzaj

21+Proje
39000Yeşil Alan
6500+Bitki
BAZI

REFERANSLARIMIZ